zbožomat podpora@zbozomat.cz | 533 533 133 | Po - Pá 7:30 - 19:00

Klíčenka s vzácným kamenem

Který kámen je pro vás ten pravý?

Akce končí za:
Dní

Hodin

Minut

Sekund
Koupeno:
1 233×
Skladem 1ks
K odeslání: Dnes
Původně
129 Kč
Sleva
24%
Ušetříte
30 Kč
99 Kč
Nyní 30 dní na vrácení zboží
Nyní 30 dní na vrácení zboží
Při nákupu nad 1 000 Kč DOPRAVA ZDARMA
Objednávky vytvořené do 14:00 ODEŠLEME DNES
Certifikovaný obchod Apek

Praktická klíčenka, které bude mít blahodárné účinky na vaše tělo i mysl. Vyberte si jedinečný kámen, který pro vás bude mít tu největší sílu:

MAGNEZIT

Kámen vhodný pro meditování, přináší potřebný klid a soustředění, oproštění od všeho kolem. Pomáhá rozvoji mozku a konstruktivnímu myšlení, je také vhodný pro studium a sebezdokonalování. Zbavuje stresu a podporuje asertivitu. Zabraňuje vzniku arteriosklerózy a anginy pectoris. Pomáhá preventivně proti srdečním poruchám. Udržuje v rovnováze tělesnou teplotu, snižuje horečku i zimnici. Vhodný zejména pro Váhy, Vodnáře a Berany.

OPALIT

Zmírňuje deprese a tlumí agresivní chování. Je užitečný v posilování komunikace na všech úrovních. Je kamenem přání a naděje. Používá se ke zlepšení nálady a podporuje relaxaci. Je také ochranným kamenem na dlouhé cesty. Výrazně zlepšuje naši vnímavost. Je vhodným pro znamení Raka, Střelece, Ryb i Štíra.

UNAKIT

Výborný kámen pro meditace. Je skvělým pomocníkem všude tam, kde se ve velkém vyskytuje stres a neklid. Má vynikající pozitivní energii. Za zdravotního hlediska je vhodný zejména pro ty, jež mají za sebou náročnou operaci. Detoxikuje organismus a je vynikajícím kamenem, který dokáže v těhotenství ochránit matku i plod. Jeho zelenooranžová barva oslní nejen Váhy a Býky.

AVANTURÍN

Avanturín spojuje svého nositele s léčivými účinky přírody. Používá se k ochraně domů a zahrad. Velmi příznivě působí na geopatogenní zóny. Je kamenem štěstí a příležitostí, proto je vhodné mít jej u sebe například při pracovním pohovoru. Dodává trpělivost a zdravé sebevědomí. Odbourává starosti a tlumí hněv. Skvěle působí proti vysokému krevnímu tlaku a také proti vysokému cholesterolu. Posiluje imunitní systém a má mnoho dalších blahodárných vlivů pro naše tělo. Vhodný pro Býky, Střelce, Berany nebo Raky.

OBSIDIÁN

Kámen, který disponuje neskutečnou silou a má mimořádné účinky, ale také dvojí charakter. Nejenže dokáže velice dobře ochránit svého majitele, ale taktéž může být zneužíván těmi, jež mají zlé úmysly. Dokáže vytvořit silný štít proti všemu negativnímu a navíc umí velice dobře odkrývat pravdu. Výborný je při potížích s klouby a při artritidě. Zbavuje tělo jedovatých látek. Vhodný nejen pro Kozorohy a Štíry.

JASPIS

Přináší klid a oporu, je velkým pomocníkem při stresu. Jaspis se objevuje ve více barvách a každá barva přísluší jedné čakře. Pohlcuje negativní energii, odstraňuje radiaci, elektromagnetické i jiná znečištění. Z jaspisu velmi dobře účinkuje drahokamový elixír.

ONYX

Skvělý kámen v případech řešení obtížných životních situací a nebo velkého stresu. Posiluje logické myšlení a nabádá nás k opatrnosti. Posiluje imunitní systém, zklidňuje nervovou soustavu, léčí artritidu, sluch, játra a je vynikajícím pomocníkem při chornické únavě. Panna, Lev nebo Kozoroh jej ocení nejvíce.

Každý kámen je originál, z toho důvodu se od sebe mohou jednotlivé kameny navzájem lišit tvarem, kresbou i barvou.

Délka přívěsku: cca 9 cm

Hmotnost: cca 15-20 g

Záruka: 24 měsíců

Jak vytvořit objednávku?

Když kliknete na tlačítko "koupit", tak se Vám zobrazí tabulka, ve které zatrhnete požadované množství a popřípadě barevné varianty produktu a kliknete znovu na "koupit". V dalším kroku vyplníte svoje osobní údaje a formu dopravy a platby, potom dole kliknete na "potvrdit objednávku" a už jenom čekáte na informační maily od nás.

Komentáře k akci Klíčenka s vzácným kamenem
Facebook

Formy platby a dopravy

Zboží si můžete nechat zaslat
  • Balík do ruky
  • Poštovné od 69 Kč
  • Dobírka od 109 Kč
  • Drobné zásilky
  • Poštovné od 37 Kč
  • Dobírka od 67 Kč
  • PPL kurýr
  • Dopravné od 69 Kč
  • Dobírka od 108 Kč

Od 1000 Kč doprava ZDARMA