zbožomat podpora@zbozomat.cz | Po - Pá 7:30 - 19:00

Zlepšujeme

Možnost bezhotovostního způsobu platby GoPay

Vy, jako zákazníci jste pro nás vždy na prvním místě, a proto se snažíme naše služby neustále zdokonalovat. Chceme patřit v tomto oboru mezi opravdové profesionály a k dosáhnutí tohoto cíle, je zapotřebí se neustále ve všem zlepšovat. 

Proto..

I u nás můžete využívat výhody platby GoPay. Prostřednictvím této platební brány jde o opravdu rychlý a bezpečný bezhotovostní způsob platby (online) prostřednictvím Vašeho bankovního účtu u vybraných bank (Fio banka, Moneybank, Mojeplatba - Komerční banka, mPeníze - mBank, ePlatby - Reiffeisenbank, online bankovní převody z bank GE Moneybank, Volksbank). Tento způsob platby bohužel nelze využít u České spořitelny.

Průběh platby je naprosto gopayjednoduchý a hlavně rychlý. Po zvolení platby GoPay se vám otevře v pokladně našeho eshopu výběr z šesti bank. Vyberete si vaši banku a nadále budete postupovat podle pokynů. Jde o bezpečnou, rychlou, a hlavně kvalitní formu platby na našem eshopu, kterou můžete neomezeně využívat. Pro tuto platbu se nemusíte ani registrovat, stačí vám jen nezbytné údaje pro provedení platby.

 

Využijte našich služeb na Zbožomat.cz, a přesvědčte se na vlastní oči, že naše služby jsou opravdu kvalitní. Pro naše zákazníky chceme jen to nejlepší a snažíme se v našem oboru neustále zlepšovat. Dopřejte si radost z vašeho nákupu v pohodlí domova.