zbožomat podpora@zbozomat.cz | Po - Pá 7:30 - 19:00

Zlepšujeme

I v roce 2018 jsme certifikovaným obchodem! - APEK

Vy, jako zákazníci jste pro nás vždy na prvním místě, a proto se snažíme naše služby neustále zdokonalovat. Chceme patřit v tomto oboru mezi opravdové profesionály a k dosáhnutí tohoto cíle, je zapotřebí se neustále ve všem zlepšovat. V průběhu roku 2018 jsme si obhájili certifikáty, z kterých máme opravdovou radost a neskutečně nás těší, že se o ní můžeme s vámi podělit. 

 

Pro udělení certifikátu od společnosti APEK, jsme si museli projít dlouhým procesem. 

jsme si museli projít dlouhým procesemŠlo o velkou zkoušku k získání titulu, která měla určit, zda obchod je opravdu jistotou a zárukou kvalitních služeb na vysoké úrovni. Jeho udělení předchází náročný proces, kterým jsme si tedy celým museli projít. Jsme ohodnoceni za bezpečný a bezproblémový nákup, jednání se zákazníkem, dodržení obchodních podmínek a jejich správnost, průběh reklamačního řízení nebo soulad s právním řádem. Díky tomuto ohodnocení se můžeme pyšnit certifikátem opravdové kvality, na rozdíl od ostatních firem, které nenesou označení APEK CERTIFIKOVANÝ OBCHOD. 

 

Všech ocenění si velmi vážíme, neboť se v nich odráží to, že svoji práci odvádíme efektivně a kvalitně, o čemž svědčí projevena důvěra a spokojenost u mnoha našich zákazníků. Ocenění jsou pro nás velkým přínosem, ale i velkou motivací do budoucna. Využijte proto i vy služeb Zbožomat.cz, abyste zjistili, že naše ocenění jsou opravdu získané zaslouženě.