zbožomat podpora@zbozomat.cz | Po - Pá 7:30 - 19:00

Zlepšujeme

Zlepšování našich služeb se prostě vyplácí! - ocenění GOS

Vy, jako zákazníci jste pro nás vždy na prvním místě, a proto se snažíme naše služby neustále zdokonalovat. Chceme patřit v tomto oboru mezi opravdové profesionály a k dosáhnutí tohoto cíle, je zapotřebí se neustále ve všem zlepšovat. V průběhu roku 2018 jsme si obhájili certifikáty, z kterých máme opravdovou radost a neskutečně nás těší, že se o ní můžeme s vámi podělit. 

 

Program garance ochrany spotřebitele je vytvořen sdružením ochrany spotřebitelů Jihomoravského kraje za účelem ochrany spotřebitelů a poctivých podnikatelů. 

Měl by zamezit tomu, aby nedocházelo k nekalým až podvodným praktikám u některých podnikatelů. Jde vlastně o to, aby obchodní podmínky byly v souladu se zákonem a podnikatel nepoškozoval v rámci své činnosti práva spotřebitele. I my patříme mezi ty, kteří se mohou chlubit tímto certifikátem.  Ze strany poskytovatele jsou všechny firmy, které jsou držitelem tohoto ocenění, v průběhu roku průběžně kontrolováni v dodržování podmínek jeho udělení. Máte tedy zaručeně jistotu v tom, že nám můžete opravdu svěřit vaši důvěru a my vás za žádnou cenu nezklameme. 

 

Všech těchto ocenění si velmi vážíme, neboť se v nich odráží to, že svoji práci odvádíme efektivně a kvalitně, o čemž svědčí projevena důvěra a spokojenost u mnoha našich zákazníků. Ocenění jsou pro nás velkým přínosem, ale i velkou motivací do budoucna. Využijte proto i vy služeb Zbožomat.cz, abyste zjistili, že naše ocenění jsou opravdu získané zaslouženě.