zbožomat podpora@zbozomat.cz | Po - Pá 7:30 - 19:00

Zlepšujeme

Poskytování kvalitních služeb na vysoké úrovni! - ocenění SPOLEHLIVÁ FIRMA

Vy, jako zákazníci jste pro nás vždy na prvním místě, a proto se snažíme naše služby neustále zdokonalovat. Chceme patřit v tomto oboru mezi opravdové profesionály a k dosáhnutí tohoto cíle, je zapotřebí se neustále ve všem zlepšovat. V průběhu roku 2018 jsme si obhájili certifikáty, z kterých máme opravdovou radost a neskutečně nás těší, že se o ní můžeme s vámi podělit. 

 

I v letošním roce se můžeme pyšnit tím, že jsme obhájili status „SPOLEHLIVÁ FIRMA".

Spolehlivá firma 2018

Ocenění uděluje informační portál Živéfirmy.cz za poskytování kvalitních služeb na vysoké úrovni. Uděluje se pouze těm  firmám, u kterých jsou osvědčeny kvalitní služby a není zjištěna žádná negativní informace. Museli jsme opět projít dlouhou cestou, těžkým testováním firmy DATABOX s. r. o., která provozuje server živéfirmy.cz. Tyto certifikáty jsou uděleny stejně jako je to u Apeku po dobu jednoho roku, poté se musí tento titul znovu obhájit. 

 

Všech těchto ocenění si velmi vážíme, neboť se v nich odráží to, že svoji práci odvádíme efektivně a kvalitně, o čemž svědčí projevena důvěra a spokojenost u mnoha našich zákazníků. Ocenění jsou pro nás velkým přínosem, ale i velkou motivací do budoucna. Využijte proto i vy služeb Zbožomat.cz, abyste zjistili, že naše ocenění jsou opravdu získané zaslouženě.